Moderní technologie pro čištění motorů

Autoservis

Vlastníte velký nebo malý autoservis? Pracujete v autoservisu? Pracujete s novými nebo staršími vozy? Májí Vaši zákazníci problémy s absolvováním emisní zkoušky STK?

Autoservis

Proces dekarbonizace našimi přístroji Ecleaner, vám umožní udržet motory bez karbonových usazenin a není potřeba žádná zvláštní údržba komponent motoru, jako jsou vstřikovače, ventily, písty, EGR ventily, turbo a DPFiltry. Všechny tyto díly, pokud jsou v dobré péči až dvojnásobně  prodlouží životnost vašeho motoru.

Jak již pravděpodobně víte, v lednu 2022 byly zavedeny nové evropské předpisy STK. Nehledí se totiž jen na kouřivost nebo CO2, ale kontrolují se také kódy připravenosti (tzv. readiness codes) v řídící jednotce vozu.

Každý den na základě těchto nových pravidel je odmítáno nemalé množství žadatelů, kteří vykazují problémy s emisními hodnotami na jejich vozech. Tomu se dá předejít jedním jednoduchým vyčištěním motoru dekarbonizačním zařízením Ecleaner.

Proč si pořídit?

Jedním čištěním odstraníte všechny zbytky karbonu, čímž se navrací výkon motoru, sníží se spotřeba paliva a emise se přiblíží nule. U nových vozů pro udržení motoru v perfektním stavu doporučujeme jedno čištění vodíkem při každé výměně oleje. Zajistíte tak motorům Vašich zákazníků delší životnost bez nutnosti složité údržby. Není nad spokojeného zákazníka, který se k Vám rád vrací na pravidelné preventivní prohlídky namísto řešení tzv. jobovek, u kterých člověk nikdy neví, jak dopadnou? Nehledě na časovou a finanční ztrátu, která za to opravdu nestojí. Není lepší tomuto předejít?

Chcete dat vozu více života a Vašim zákazníkům klid a pohodu?

Podívejte se na naše produktové stránky, kde naleznete možnosti čističe karbonu Ecleaner a vyberte si ten, který je pro Váš servis nejvhodnější.

Nevíte, který z nabízených produktů si vybrat? Kontaktujte nás a my vám doporučíme ten nejlepší.

Naše produkty  Kontakt