Moderní technologie pro čištění motorů

Dekarbonizační zařízení Ecleaner

Tato italská zařízení již prošla 10-ti letým vývojem v oblasti dekarbonizace, chcete-li vnitřním čištěním motorů. V současnosti se jedná již o pátou generaci těchto čistících jednotek.

Dekarbonizační zařízení Ecleaner

Jak to funguje

Zařízení Ecleaner dokáže redukovat karbonové usazeniny uvnitř motoru pomocí chemického procesu kombinujícího vodík a uhlík.

S využitím speciálních článků, které produkují čistý vodík a kyslík, bez vodní páry s vysokou detonační silou. 

Vyrobený vodík se přivádí do motoru přes sací potrubí v plynné formě a je nasáván z motoru do spalovací komory, čímž se zlepšuje spalování, výkon, spotřeba paliva a výrazně se snižuje množství znečišťujících plynů. Bez poškození a rozebírání jednotlivých částí motoru. A to vše rychle, bez chemie nebo mechanického čištění.

Rádi vám poradíme

Zařízení je použitelné pro všechny typy endotermických motorů: benzín, nafta, LPG, metan a všechny typy vozidel: osobní automobily, dodávky, nákladní automobily, lodě, elektrocentrály.

Hydromaverich Ecleaner prošel revolucí až do verze roku 2022. Díky designu made-in-Italy je jedinečný, vzácný a elegantní, díky nezaměnitelnému zeleně podsvícenému logu.

Ecleaner je nyní nepostradatelným nástrojem pro každý servis. Rádi Vám poskytneme více informací a poradíme vhodný produkt přímo pro Vás. Kontaktujte nás.

Ecleaner 4.0 Powerfull

Verze Powerfull byla speciálně navržena pro čištění těžkých vozidel, nákladních automobilů a velkých motorů. Je konstruován pro každodenní nepřetržitou práci při čištění velkých motorů. Má ovládání, které reguluje potřebný výkon při použití u menších vozidel, jako jsou automobily nebo motocykly.

Brožura v PDF  nebo nás kontaktujte

Dieselové motory do objemu 30 000 ccm
Benzínové motory do objemu 60 000 ccm
Rozměry v cm 85 x 97 x 70 cm
Hmotnost (kg) 80 kg

 

 

Ecleaner 4.0

Nový čistič Ecleaner 4.0 pro rok 2022 je evolucí Ecleaneru představeného v roce 2021. Byl aktualizován a vylepšen o nové funkcionality. Vyniká ještě vyšším výkonem a účinností. Byl přidán tabletu 10“ se systémem Android a Wifi připojením, které zajišťuje stále aktuální aplikací Hydromaverich a automatické aktualizace nastavení.  

Brožura v PDF  nebo nás kontaktujte

Dieselové motory do objemu 12 000 ccm
Benzínové motory do objemu 15 000 ccm
Rozměry v cm 60 x 87 x 50 cm
Hmotnost (kg) 60 kg

 

 

Ecleaner

Jedná se o ekonomickou verzi zařízení 4.0, která má ovšem vyniká stejnou účinností a výkonem.
Tato verze není dodávána s tabletem, kde je možné vybrat z několika programů a kombinací čištění.

Je ale možné vybrat za tří ručně předdefinovaných a nastavených možností a následně dle vlastní úvahy cyklus čištění prodloužit nebo naopak zkrátit.

Brožura v PDF  nebo nás kontaktujte

Dieselové motory do objemu 3 000 ccm
Benzínové motory do objemu 3 000 ccm
Rozměry v cm 60 x 87 x 50 cm
Hmotnost (kg) 40 kg