Moderní technologie pro čištění motorů

Motocykly a servis

Vlastníte servis motocyklů? Nebo snad flotilu motocyklů? Chcete se vyhnout nepříjemnostem s údržbou Vašich motocyklů a udržet si spotřebu a emise na výrobcem udávaných hodnotách? Pak čtěte dál.

Motocykly a servis

Proces dekarbonizace našimi přístroji Ecleaner, vám umožní udržet motory bez karbonových usazenin a není potřeba žádná zvláštní údržba komponent motoru, jako jsou vstřikovače, ventily, písty aj. Všechny tyto díly, pokud jsou v dobré péči, až dvojnásobně prodlouží životnost vašeho motoru.

Jak již pravděpodobně víte, v lednu 2022 byly zavedeny nové evropské předpisy STK. Nehledí se totiž jen na kouřivost nebo CO2, ale kontrolují se také kódy připravenosti (tzv. readiness codes) v řídící jednotce. Každý den je na základě těchto nových pravidel odmítáno nemalé množství žadatelů, kteří vykazují problémy s emisními hodnotami.

Tomu se dá předejít pravidelnou údržbou ale také jedním jednoduchým vyčištěním motoru dekarbonizačním zařízením Ecleaner. Jedná se o pohodlné řešení bez nutnosti rozebírat motor motocyklu. Díky tomu, je toto čištění vhodné i pro vysokootáčkové motory u motocyklů, kde dochází k vetšímu opotřebení jednotlivých dílů. Díky tomu budou motocykly ve výborném stavu a jejich životnost se výrazně prodlouží.

Nabízíte lepší péči o motor?

Chcete rozšířit vaše služby pro motorkáře o nové možnosti servisu? Podívejte se na naše produktové stránky, kde naleznete možnosti dekarbonizačních jednotek Ecleaner.

Nevíte, které z nabízených zařízení si vybrat? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme a naše zařízení odprezentujeme.

Naše produkty  Kontakt