Moderní technologie pro čištění motorů

Motorové oleje a maziva AXXONOIL

Zastupujeme italskou společnost AxxonOil , která je lídrem ve výrobě maziv. Vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní produkty do více než 30 zemí světa, přičemž používá pouze nejlepší surové základové oleje.

Motorové oleje a maziva AXXONOIL

AxxonOil

Společnost AxxonOil neustále zkoumá a vyvíjí nová maziva s pokročilou technologií. Výzkumné oddělení spolupracuje s hlavními výrobci vozidel a se zákazníky, s cílem získat inovativní produkty, které uspokojí požadavky nejmodernějších motorů.

Silnou stránkou společnosti AxxonOil je interní chemicko-fyzikální zkušebna, vybavená nejmodernějšími přístroji pro zkoušky kvality maziv, aditiv a chemických produktů.

Produktové řady pro:

 • Motorové oleje pro osobní automobily
 • Motorové oleje pro motocykly
 • Motorové oleje pro těžká vozidla
 • Motorové oleje pro zemědělství
 • převodové oleje
 • Brzdové kapaliny
 • Nemrznoucí směsi
 • Lodní oleje
 • Hydraulické oleje
 • Bílé oleje
 • Průmyslové oleje
 • Maziva

 

Schválení OEM

Maziva Xtreme a Monte Carlo splňují vlastnosti požadované předními světovými výrobci automobilů. Mnoho výrobků prošlo skutečně dlouhou cestou testů, aby získaly nejprestižnější schválení (Mercedes-Benz, Volkswagen, MAN, MACK, Renault, Volvo...). Žádosti o nová schválení OEM probíhají permanentně.

Následující značky nebo loga výrobců automobilů, použité pouze pro informační účely, patří příslušným vlastníkům nebo držitelům a mohou být chráněny patenty a/nebo autorskými právy udělenými nebo registrovanými příslušnými orgány.

Produkty řady Xtreme 

Široká škála maziv Xtreme se mísí na nejmodernějším a plně automatizovaném pracovišti. Vyspělé výrobní postupy a pravidelné kontroly představují základní bázi pro vysoké standardy kvality a stálou výkonnost.

Maziva Xtreme splňují vlastnosti požadované předními světovými výrobci automobilů. Mnoho výrobků prošlo skutečně dlouhou cestou testů, aby získaly nejprestižnější schválení od společností Mercedes-Benz, Volkswagen, MAN, Volvo, Renault, Mack a mnoha dalších.

Chcete se dozvědět více?

Brožura v PDF   nebo nás kontaktujte

 

 

 

Produkty řady Monte Carlo 

Výzkum inovativních řešení, péče o životní prostředí a globální přístup vedly k vývoji produktů MonteCarlo.

Řada MonteCarlo zahrnuje technologicky vyspělé motorové oleje, stejně jako brzdové kapaliny, chladicí kapaliny a plastická maziva pro automobily, motocykly, těžká vozidla, námořní a průmyslová odvětví.

Chcete se dozvědět více?

Brožura v PDF   nebo nás kontaktujte

 

 

 

CERTIFIKÁTY

Společnost AxxonOil je akreditována podle normy ISO 9001:2015. V souladu s mezinárodními normami byly činnosti vývoje a výroby mazacích olejů a podobných chemických produktů certifikovány společností SGS.

Nákup, vývoj, výroba, laboratoř, logistika a prodej: každý proces je neustále pod přesnou kontrolou. V našem systému řízení kvality hraje ústřední roli spokojenost zákazníků. Kvalita není v naší společnosti abstraktním pojmem, ale součástí naší každodenní rutiny. To je důvod, proč neustále investujeme do moderních strojů a do školení našich lidských zdrojů na všech úrovních, zajišťujeme povědomí o významu jejich činností a neustále zlepšujeme účinnost našeho systému řízení kvality.