Moderní technologie pro čištění motorů

Myčky filtrů pevných částic DPF/FAP

Zastupujeme společnost, která díky více než 35 letům působení v oblasti strojů pro dílny, má v tomto odvětví rozsáhlé zkušenosti a od roku 2015 spustili novou exkluzivní řadu strojů na čištění filtrů pevných částic.

Myčky filtrů pevných částic DPF/FAP

Jak to funguje

Filtry pevných částic se zanášejí, až ztrácejí funkce, pro které byly navrženy, což způsobuje snížení výkonu vozidla a může vést i k vážným závadám i s náklady, které to s sebou nese.

To je způsobeno hromaděním sazí a popela ve vnitřních kanálech a proto se pro důkladné a účinné čištění musí filtr čistit tlakovým prouděním v obou směrech, aby se odstranil popel, který se hromadí a tvoří v keramice zátku.

Za tímto účelem jsme navrhli stroje speciálně určené pro tuto práci, protože čističe filtrů pevných částic nevyčistí keramiku úplně a trvanlivě.

Rádi vám poradíme

Řada strojů DPF REVIVAL umožňuje obnovit výkonnost filtrů pevných částic a katalyzátorů a nabízí vám novou službu a rychlou návratnost investic.


Kontaktujte nás a my vám řekneme, jak na to

 

CTW 1200

Stroj na čištění filtrů pevných částic a katalyzátorů CTW 1200 je ekonomičtější a kompaktnější, navržený tak, aby dílnám umožnil nabízet profesionální servis a návratnost investice za méně než 3 měsíce.

Umožňuje čištění filtrů pevných částic a katalyzátorů EURO 4 a 5 osobních, dodávkových, nákladních a užitkových vozidel.

Nízké náklady, nenáročná údržba a rychlost provozu díky nafukovacím adaptérům z něj činí ideální stroj pro mechanické dílny.

Brožura v PDF  Video nebo nás kontaktujte

Napájení 400V, 50Hz, 3 fáze
Sání vzduchu max 10 barů
Rozměry v cm 750 x 730 x 855 mm
Hmotnost (kg) 105 kg
Ohřev 7,5 kW
Mycí čerpadlo 160 l/min - 2.2 kw

 

 

CTW 1500

Čistička filtrů pevných částic CTW 1500 je nejmodernější čistička filtrů pevných částic a slouží pro profesionální čištění DPF a katalyzátorů.

Je určena k čištění filtrů pevných částic a katalyzátorů. EURO 4, 5 a 6 osobních, dodávkových, nákladních a užitkových vozidel.

Je to ideální stroj pro mechanické dílny, dílny užitkových vozidel, specialisty na čištění a přestavbu komponentů, vozové parky nákladních a užitkových vozidel.

Brožura v PDF  Video nebo nás kontaktujte

Napájení 400V, 50Hz, 3 fáze
Celková spotřeba 22 kW
Rozměry mycí části 1000 x 740 x 1200 mm
Spotřeba sušícího systému 7,5 kW
Objem nádrže 150 litrů
Celková Hmotnost 400 kg

 

 

CTW 2000

Myčka filtrů pevných částic CTW 2000 je nejvýkonnější a nejspolehlivější pokročilejší zařízení pro čištění filtrů pevných částic a katalyzátorů.

Umožňuje čištění filtrů pevných částic a katalyzátorů EURO 4, 5 a 6 osobních, dodávkových, nákladních a užitkových vozidel.

Díky tomu všemu je stroj CTW 2000 na čištění DPF filtrů ideální pro autoservisy, dílny užitkových vozidel, specialisty na čištění a přestavbu součástí, vozové parky nákladních a užitkových vozidel.

Brožura v PDF  Video nebo nás kontaktujte

Napájení 400V, 50Hz, 3 fáze
Celková spotřeba 28,5 kW
Rozměry mycí části 1800 x 900 x 1000 mm
Spotřeba sušícího systému 7,5 kW
Objem nádrže 250 litrů
Celková Hmotnost 700 kg