Moderní technologie pro čištění motorů

Stavební stroje

Pro majitele stavebních firem, kteří využívají své stavební stroje ke každodenní pracovní činnosti. Nebo majitelé stavebních strojů, kteří své stroje pronajímáte? Jak sami víte, tak náklady na údržbu a spotřebu časem stoupají.

Stavební stroje

Chcete se těmto nepříjemným zvýšeným nákladům vyhnout? 

Proces dekarbonizace našimi přístroji Ecleaner, vám umožní udržet motory bez karbonových usazenin a není potřeba žádná zvláštní údržba komponent motoru, jako jsou vstřikovače, ventily, písty, EGR ventily, turbo a filtry pevných částic tzv. DPF. Všechny tyto díly, pokud jsou v dobré péči, až dvojnásobně prodlouží životnost vašeho motoru.

Jak již pravděpodobně víte, v lednu 2022 byly zavedeny nové evropské předpisy STK. Nehledí se totiž jen na kouřivost nebo CO2, ale kontrolují se také kódy připravenosti (tzv. readiness codes) v řídící jednotce vozu.

Každý den na základě těchto nových pravidel je odmítáno nemalé množství žadatelů, kteří vykazují problémy s emisními hodnotami na jejich vozech. Tomu se dá předejít jedním jednoduchým vyčištěním motoru dekarbonizačním zařízením Ecleaner.

Proč si pořídít

Zvláště v případě těžké stavební techniky se vyplatí pravidelná údržba a dekarbonizace pohonných jednotek na Vašich strojích. Nezáleží na tom, zda máte jen jeden nebo více strojů, či jiné techniky. Zvláště náš produkt Ecleaner 4.0 Powerfull ve své nejvyšší specifikaci umožňuje čištění motorů až do objemu 30 000 ccm u dieselových a 60 000 ccm u benzínových motorů.

Díky tomu má naše technologie široký rozsah využití nejen například v autodopravě, ale zvláště v těžkém průmyslu. A to nejen z hlediska provozních úspor, ale zvláště kladným dopadem na ekologii.

Chcete dopřát motorům delší životnost a větší úspory?

Podívejte se na naše produktové stránky, kde naleznete možnosti dekarbonizační jednotky Ecleaner 4.0 Powerfull.

Nevíte, které z nabízených zařízení si vybrat? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme a naše zařízení odprezentujeme.

Naše produkty  Kontakt