Moderní technologie pro čištění motorů

Testy

Nabízený sortiment výrobků je námi testovaný v certifikovaných automobilových zkušebnách českých univerzit. Prezentace produktů a výsledky testů měření naleznete také na našich videích.

Testy

Test MendelU VW T5   Test MendelU VW T6

 

Testy z našich prezentací

Naše produkty pravidelně prezentujeme u smluvních autoservisů a potencionálních zákazníků. K posouzení výsledků účinnosti našich produktů máme k dispozici oficiální protokoly získané na emisních stanicích, tak protokoly určené pouze k otestování našich zařízení.

Škoda Fabia

261 000km

Dekarbonizace Škoda Fabia s nájezdem 261 000km využitím Ecleaner Powerfull v poslední verzi 2024. 

Video z dekarbonizace

Volkswagen Passat 2006

103kW, 2.0L, 410 000km

Na STK Velké Meziříčí proběhlo čištění motoru vozidla dekarbonizačním zařízením Hydromaverich Ecleaner 4.0 Powerfull. I když vozilo procházelo STK s limitními hodnotami, tak po vyčištění motoru bylo dosaženo poklesu kouřivosti až o 20 %.

Výsledek testu

 

Volkswagen Passat 3C 2009

103kW, 2.0L, 180 000km

Autoservis Brno Horní Heršpice čištění motoru dekarbonizačním zařízením Hydromaverich Ecleaner 4.0 Powerfull. Vozidlo neprocházelo STK z důvodu vysokých hodnot kouřivosti. Po vyčištění motoru bylo dosaženo poklesu kouřivosti až o 75 %.

Výsledek testu

 

Škoda Felicie 1,3MPI, 1997

180 000km

V našem servisním středisku ve společnosti Anas servis jsme provedli čištění motoru dekarbonizačním zařízením Hydromaverich Ecleaner 4.0 Powerfull. Tentokráte jsme provedli pomocí endoskopické kamery snímky katalyzátoru a válců před a po číštění. Auto najelo ještě dalších cca 100km na pořízení snímků po čištění. Výsledky jsou více než překvapující. 

Výsledek testu válce Výsledek testu kat. Škoda Felicie

Zaujali Vás výsledky testů?

Neváhejte se na nás obrátit se svými požadavky. Rádi Vám naše zařízení představíme a přiblížíme Vám všechny výhody dekarbonizace motoru.

Kontaktujte nás a společně navrhneme vhodné řešení.

Naše produkty  Kontakt