Moderní technologie pro čištění motorů

Vodíkový hybrid Epilot

Epilot je zařízení na výrobu vodíku pro přeměnu motoru na vodíkový hybrid. Jeho funkcí je vyčistit motor a stát se součástí paliva díky nepřetržitému průtoku vodíku, zavedenému do spalovací komory.

Vodíkový hybrid Epilot

Jak to funguje

Na systém Epilot jsme hrdí, protože představuje krok vpřed ve snižování emisí uhlíku a zároveň šetří palivo. Zařízení Epilot používá speciální články, které produkují čistý vodík a kyslík, bez vodní páry a s vysokou detonační silou.

Vyrobený vodík se přivádí do motoru přes sací potrubí v plynné formě a je nasáván z motoru do spalovací komory, čímž se zlepšuje spalování a výkon. Zároveň výrazně snižuje spotřeba paliva a množství znečišťujících plynů.

Zařízení Hydromaverich Epilot využívá nejmodernější technologie k výrobě vodíku s využitím velmi malého množství energie. Výrobcem tohoto zařízení je společnost Hydromaverich Italy, která jej vyrábí v souladu s normami CE.

Výhody řešení Epilot

 • Zvýšený výkon a točivý moment motoru
 • Snížení spotřeby pohonných hmot
 • Snížení emisí znečišťujících plynů CO2 a PM10
 • Pro všechny spalovací motory na naftu, benzín, LPG a zemní plyn.
 • Funguje pouze s demineralizovanou nebo destilovanou vodou.
 • Pro osobní automobily, dodávky, nákladní automobily, traktory a lodě.
 • Je umístěn v zavazadlovém prostoru, nezabírá mnoho místa a lze jej snadno vyjmout i při změně vozu.
 • Nová technologie čištění, ne klasická elektrolýza
 • Vyrobeno z odolného materiálu pro dlouhou životnost
 • Destilovaná voda se díky velkým nádržím doplňuje každých 2000 km.
 • Certifikát CE a 12-ti měsíční záruka

 

Epilot 4.0 Powerfull + GPS (volitelně)

Systém Epilot 4.0 Powerfull je světově unikátní, homologovaný s označením CE. S tímto zařízením udržujete motor neustále čistý a předcházíte tím nepříjemným poruchám, které by vás následně nutili vozidlo odstavit, a tím snížit i vaše příjmy.

Mezi hlavní přednosti patří zvláště úspora paliva v rozmezí 20 až 30 % a nedílnou součástí je snížení emisí uhlíku. Systém je kompaktní, snadno se aplikuje, a především jeho instalace nevyžaduje žádné úpravy na vozidle.

Modul s elektrolytickým článkem, připojovacími trubkami k sání, Bluetooth modul pro dálkové ovládání zařízení, kontrolu hladiny vody a napětí.

Sledování vozidla pomocí GPS. Tato funkce zároveň redukuje množství a kolísání vodíku.

Je vhodný pro všechny typy nákladních automobilů a dodávek.

Rozměry: výška 50 cm - hloubka 22 cm - délka 60 cm

Brožura v PDF nebo nás kontaktujte

 

Epilot 4.0 + GPS (volitelně)

Systém Epilot 4.0 je světově unikátní, homologovaný s označením CE.

Mezi hlavní přednosti patří zvláště úspora paliva 20 až 30 % a nedílnou součástí je snížení emisí uhlíku. Systém je kompaktní, snadno se montuje a především jeho instalace nevyžaduje žádné úpravy na vozidle.

Modul s elektrolytickým článkem, připojovacími trubkami k sání, Bluetooth modul pro dálkové ovládání zařízení, kontrolu hladiny vody a napětí.

Sledování vozidla pomocí GPS. Tato funkce zároveň redukuje množství a kolísání vodíku.

Je vhodný pro osobní automobily.

Rozměry: výška 30 cm - hloubka 16 cm - délka 36 cm

 

Proč pořídit Epilot

Hydromaverich Epilot nemůže poskytnout zaručenou a stejnou úsporu pro všechna vozidla, protože je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů, především rok výroby vozidla, počet najetých kilometrů a celkový stav opotřebení. Součástí je mobilní aplikace, kde je možné sledovat údaje systému a jeho správnou funkci.
Zde jsou uvedeny některé hodnoty úspor na základě typů použití a najetých kilometrů. Jedná se o orientační hodnoty, které jsou pro každý vůz individuální.  

Úspory podle použití:

 • jízda ve městě od 15 % do 20 %.
 • mimo město při rychlosti 90/100 km/h od 20 % do 35 %.
 • dálnice od 120/140 km/h z 15 % na 20 %.
 • dodávky, traktory, bagry 20 až 30 %.
 • vozidla a lodě, generátory, kogenerátory, hořáky 8-20 %

Aplikace pro zařízení Epilot

Nový přístroj Epilot se dodává v různých verzích s různým příslušenstvím. Systém Epilot 4.0 je spravován pomocí speciální aplikace, kde je možné sledovat údaje systému a jeho správnou funkci. Mezi nové funkce patří automatické zapalování díky integrovanému GPS a změna množství vyrobeného vodíku v závislosti na rychlosti, aby se dále zlepšila spotřeba.

Systém Epilot lze instalovat na všechny endotermické motory, tj. osobní a nákladní automobily, dodávky, traktory a lodě poháněné benzínem, naftou, LPG a metanem.

Aplikace ke stažení


Otázky a odpovědi

Proč používat vodík?

Nejrozšířenější chemický prvek ve vesmíru, který dokáže měnit svět, se nachází ve vodě, rostlinách, hnojivech. Jedná se o plyn s vysokou spalitelností a velmi nízkým oktanovým číslem, navíc je to implozivní plyn, který je schopen spojovat a ničit zbytky uhlíku.

Může vodíkový generátor způsobit krátkodobé nebo dlouhodobé poškození motoru?

Ne, nepoškozuje motor. Vodík se vyskytuje v minimálním množství. Naopak zabraňuje používání mnoha komponent a prodlužuje jejich životnost.

Kolik mohu s tímto systémem ušetřit?

Hydromaverich Epilot nemůže zaručit zaručenou a stejnou úsporu u všech vozidel, protože je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů, především roky vozidla a kilometry, stav opotřebení. Úspory zjištěné našimi testy a zákazníky se pohybují od 20 % do 35 %.

Do kterých vozů ji mohu namontovat ?

Lze jej namontovat na všechny typy spalovacích motorů, benzínové, naftové, LPG i metanové. Lze jej namontovat na všechny typy osobních automobilů, sedanů, SUV, traktorů, nákladních automobilů, autobusů, obytných vozů a motocyklů.

Mohu systém namontovat sám?

Montáž systému není možné provádět svépomocí, ale musí ji provádět pracovníci, kteří absolvovali speciální kurzy, aby byla zaručena bezpečnost, záruka a certifikace.

Potřebuje systém údržbu?

Systém musí být jednou za 12 měsíců zkontrolován autorizovaným personálem a přibližně každých 2 000 km je třeba udržovat optimální hladinu destilované vody pro doplnění.

Jaký druh vody mám do nádrže nalít?

Systém Epilot pracuje s destilovanou nebo demineralizovanou vodou, kterou snadno seženete v supermarketu jako vodu do žehličky za velmi nízkou cenu. Přestože přístroj může pracovat i s vodou z vodovodu nebo dešťovou vodou, nedoporučuje se to, protože zanechané zbytky jsou velmi vysoké a hrozí riziko ucpání článku v krátké době.

Je zařízení ePilot schváleno?

Zařízení generátoru vodíku Epilot bylo homologováno jako odnímatelné zařízení a bez vodíkové nádrže, množství plynu v oběhu je nízké a nepředstavuje nebezpečí výbuchu a není pod tlakem. Systém nemění strukturu znečištěného vozu, je dávkován do sání malou tryskou a nemění vstřikovací ani řídicí jednotku vozu. Proto není třeba nic přepisovat do technického průkazu vozidla; poskytujeme veškerou potřebnou dokumentaci s certifikací CE.

Mohu se pohybovat během dopravních blokád?

Přestože testy prokázaly, že zařízení výrazně snižuje prašnost a znečišťující plyny, není v současné době uznáno jako zařízení proti znečištění, ale pracujeme na tom, aby se tak v budoucnu stalo.

Mohu mít problémy v případě nehody?

Zařízení vyrábí vodík v reálném čase, takže není nutné skladovat plyn a není nebezpečné. Pro certifikaci byly provedeny speciální testy.

Zamrzá voda při nízkých teplotách?

Se zamrznutím není problém, pokud se jedná o oblasti s velmi nízkými teplotami, máme speciální řešení. Pokud máte další dotazy, napište nám nebo zavolejte na naše kontaktní údaje a my vám odpovíme na všechny vaše požadavky.