Moderní technologie pro čištění motorů

Zemědělci

Využíváte denně zemědělskou techniku na Vašem poli či statku? Farmaříte a staráte se nejenom o pole, ale také o svojí techniku? Doporučujeme Vám naše zařízení, které Vám ušetří nemalé provozní náklady.

Zemědělci

Proces dekarbonizace našimi přístroji Ecleaner, vám umožní udržet motory bez karbonových usazenin a není potřeba žádná zvláštní údržba komponent motoru, jako jsou vstřikovače, ventily, písty, EGR ventily, turbo a filtry pevných částic tzv. DPF. Všechny tyto díly, pokud jsou v dobré péči, až dvojnásobně prodlouží životnost vašeho motoru.

Jak již pravděpodobně víte, v lednu 2022 byly zavedeny nové evropské předpisy STK. Nehledí se totiž jen na kouřivost nebo CO2, ale kontrolují se také kódy připravenosti (tzv. readiness codes) v řídící jednotce vozu.

Proč si pořídít?

Zvláště v případě těžké zemědělské techniky se vyplatí pravidelná údržba a dekarbonizace pohonných jednotek na Vašich strojích. Nezáleží zda máte jen jeden nebo více traktorů, či jiné techniky. Zvláště náš produkt Ecleaner 4.0 Powerfull ve své nejvyšší specifikaci umožňuje čištění motorů až do objemu 30 000 ccm u dieselových a 60 000 ccm u benzínových motorů. Díky tomu má naše technologie široký rozsah využití jak v těžkém průmyslu, tak také v zemědělství. A to nejen z hlediska provozních úspor, ale zvláště kladným dopadem na ekologii. 

Chcete dopřát motorům delší životnost a větší úspory?

Podívejte se na naše produktové stránky, kde naleznete možnosti dekarbonizační jednotky Ecleaner 4.0 Powerfull.

Nevíte, které z nabízených zařízení si vybrat? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme a naše zařízení odprezentujeme. 

Naše produkty  Kontakt