Moderní technologie pro čištění motorů

Autodoprava

Jste majitelem velké nebo menší přepravní společnost? Jezdíte s novými nebo ojetými nákladními vozidly? Máte problémy s úspěšným absolvováním emisních testů na STK? Je vaše spotřeba vysoká?

Autodoprava

Pokud je vaše odpověď alespoň na jednu otázku kladná, měli byste vědět toto. 

Proces dekarbonizace našimi přístroji Ecleaner, vám umožní udržet motory bez karbonových usazenin a není potřeba žádná zvláštní údržba komponent motoru, jako jsou vstřikovače, ventily, písty, EGR ventily, turbo a DPFiltrů. Všechny tyto díly, pokud jsou v dobré péči až dvojnásobně prodlouží životnost vašeho motoru.

Ecleaner

Jak již pravděpodobně víte, v lednu 2022 byly zavedeny nové evropské předpisy STK. Nehledí se totiž jen na kouřivost nebo CO2, ale kontrolují se také kódy připravenosti (tzv. readiness codes) v řídící jednotce vozu. Každý den na základě těchto nových pravidel je odmítáno nemalé množství žadatelů, kteří vykazují problémy s emisními hodnotami na jejich vozech. Tomu se dá předejít jedním jednoduchým vyčištěním motoru dekarbonizačním zařízením Ecleaner.

Epilot

Dalším naším doporučením je zařízení Epilot, které řeší náklady na údržbu a spotřebu vašeho vozového parku ve firmě. Toto zařízení přemění vaše motory na vodíkový hybrid, který snižuje spotřebu pohonných hmot vozidla o 15 až 35 %. Současně ale také automaticky a nepřetržitě čistí vstřikovací ventily, písty, EGR ventily, turbo a DPF filtry. 

Tím také dojde k dalším výrazným úsporám a zejména k prodloužení životnosti motoru. A to vše je zárukou, že na stanicích technické kontroly nebudou s vašimi vozy žádné problémy, na firmě ušetříte náklady na pohonné hmoty a také prodloužíte životnost vašeho vozového parku.

 

Chcete dopřát motorům delší životnost a větší úspory?

Podívejte se na naše produktové stránky, kde naleznete možnosti čističe karbonu Ecleaner a hybridního systému Epilot. Vyberte si ten, který je pro vás nejvhodnější.

Nevíte, který z nabízených zařízení si vybrat?  Kontaktujte nás a my vám doporučíme ten nejlepší.

Naše produkty  Kontakt