Moderní technologie pro čištění motorů

Firemní flotila

Naše technologie je vhodná pro vozové parky s desítkami či stovkami vozidel, které jsou každodenně využívány ke služebním účelům. Pravidelné čištění s využitím naší technologie, ušetří nemalé náklady na spotřebu i servis.

Firemní flotila

Proces dekarbonizace našimi přístroji Ecleaner, vám umožní udržet motory bez karbonových usazenin a není potřeba žádná zvláštní údržba komponent motoru, jako jsou vstřikovače, ventily, písty, EGR ventily, turbo a filtry pevných částic tzv. DPF. Všechny tyto díly, pokud jsou v dobré péči, až dvojnásobně prodlouží životnost vašeho motoru.

Jak již pravděpodobně víte, v lednu 2022 byly zavedeny nové evropské předpisy na STK.  Nehledí se totiž jen na kouřivost nebo CO2, ale kontrolují se také kódy připravenosti (tzv. readiness codes) v řídící jednotce vozu.

Každý den na základě těchto nových pravidel je odmítáno nemalé množství žadatelů, kteří vykazují problémy s emisními hodnotami na jejich vozech. Tomu se dá předejít jedním jednoduchým vyčištěním motoru dekarbonizačním zařízením Ecleaner.

Epilot

Dalším naším doporučením je zařízení Epilot, které řeší náklady na údržbu a spotřebu vašeho vozového parku ve firmě. Toto zařízení přemění vaše motory na vodíkový hybrid, který snižuje spotřebu pohonných hmot vozidla o 15 až 35 %. Současně ale také automaticky a nepřetržitě čistí vstřikovací ventily, písty, EGR ventily, turbo a DPF filtry.

Tím také dojde k dalším výrazným úsporám a zejména k prodloužení životnosti motoru. A to vše je zárukou, že na stanicích technické kontroly nebudou s vašimi vozy žádné problémy, na firmě ušetříte náklady na pohonné hmoty a také prodloužíte životnost vašeho vozového parku.

Chcete dopřát motorům delší životnost a větší úspory?

Podívejte se na naše produktové stránky, kde naleznete možnosti čističe karbonu Ecleaner a hybridního systému Epilot. Vyberte si ten, který je pro vás nejvhodnější.

Nevíte, který z nabízených zařízení si vybrat?  Kontaktujte nás a my vám doporučíme ten nejlepší.

Naše produkty  Kontakt